Yelonky
Marzec 19, 2024, 03:35:55 am *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Średniowiecze XIII Polska i okolice (granie klubowe)  (Przeczytany 503 razy)
SebastianG
Członkowie klubu
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« : Grudzień 18, 2022, 08:36:58 pm »

Witam,  w naszym klubie rośnie kolekcja armii średniowiecznych.  Sam celuje w uniwersalną armie które będzie służyć jako Małopolska i Niemcy. 

Plus w planach mam Rusinów...  Którzy mogą wspierać jako sojusznicy różnych piastowskich książąt,  walczyć z mongolskimi najeźdźcami lub ich posiłkować. Po za tym zawsze zostaje opcja walk z Krzyżowcami. 


Początkowo celujemy w granie w Barons War i Lion Rampant,  a później się zobaczy.
Zapisane
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2022, 11:06:48 pm »

Ja przyniosłem garstkę polskich rycerzy herbów Kościesza, Jelita, Brodzic i Odyniec oraz Joannitów z Zagości pod Pińczowem. Planuję porobić więcej, ale raczej z XIV-XVw.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
SebastianG
Członkowie klubu
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 19, 2022, 12:01:18 am »

Do pewnego stopnia to co mam może zahaczać o pierwszą połowę XIV  wieku. 
Myślę że po nowym roku się umówimy na coś większego.


Do XV wieku (wojna 13 letnia),  planuje wrócić. Ale póki co to nie liczył bym na większe siły Krzyżaków niż to co zostawiłem. 
Zapisane
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 20, 2022, 09:38:06 pm »

U mnie Śląsk rośnie w siłę Docelowo będzie spora armijka dla Henryka Brodatego lub jego syna, Henryka Pobożnego Mam Polaków na wojnę 13- letnią, kiedyś chętnie zrobię Husytów i coś na Grunwald, ale Grunwald pewnie w mniejszej skali.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!