Yelonky
Marzec 28, 2024, 02:40:00 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konwent gier bitewnych GLADIUS (16-18.06.2017)  (Przeczytany 4033 razy)
Raleen
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« : Maj 02, 2017, 02:18:27 pm »

Miło mi poinformować, że 16-18 czerwca 2017 (piątek - niedziela) startujemy z nową imprezą. Konwent gier bitewnych GLADIUS poświęcony będzie grom bitewnym (figurkowym), zarówno historycznym, jak i niehistorycznym. Impreza odbywać się będzie w Warszawie na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej (ul. Nowowiejska 20) w ramach działalności klubu AGRESOR, w następujących godzinach:
piątek 16.00 - 21.30
sobota 10.00 - 21.30
niedziela 10.00 - 20.00

Jedną z zalet lokalizacji imprezy jest położenie w samym centrum Warszawy, a także bliskość Dworca Centralnego, co powinno ułatwić dotarcie na miejsce przyjezdnym.
Udział w konwencie jest bezpłatny.
Wraz ze mną organizatorem imprezy jest Maciej Drążkiewicz (Xardas).
Mam nadzieję, że impreza spotka się z zainteresowaniem graczy, autorów i wydawców i uda nam się stworzyć nową jakość jeśli chodzi o imprezy poświęcone grom bitewnym. Zapraszam do włączania się w przedsięwzięcie i współtworzenia imprezy, zwłaszcza autorów i wydawców oraz prowadzących kluby i grupy wargamingowe. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wspólnie przygotujemy program konwentu.
Miło by było gdybyście wpadli, tzn. gdyby pojawiła się jakaś reprezentacja Waszego klubu. Gdybyście chcieli pojawić się większą grupą, dajcie znać z jakimś wyprzedzeniem. Wiem, że jest ekipa grywająca w Napoleonkę w skali 28 mm, bo pisują także u nas na forum. Na niej szczególnie by nam zależało.

Więcej na temat imprezy znajdziecie na Forum Strategie:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=116&t=16780

A także na jej profilu na FB:
https://www.facebook.com/KonwentGladius/
Zapisane
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maj 03, 2017, 12:21:00 am »

Dziękuję za zaproszenie. Zobaczymy, co da się zrobić.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!