Yelonky
Marzec 28, 2024, 03:56:15 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zamówienia  (Przeczytany 3052 razy)
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« : Maj 11, 2017, 09:50:48 am »

Hej,
Ludzie na facebookowej grupie poświęconej wojnom napoleońskim będą się składać na wspólne zamówienie do Perry Miniatures: https://www.perry-miniatures.com/index.php?osCsid=9vn1oa13es7lr2oi942010nfg4
Jako że myślimy o rozpoczęciu napoleonki w niższym szczeblu w 28mm, to jest to dobra okazja do uzupełnienia sił (metale od Perrych są prawie niedostępne w Polsce, a wysyłka też kosztuje). Mam kilka boxów plastikowej piechoty austriackiej, więc tego nam nie trzeba, ale np. dowódcy, artyleria czy kawaleria mogliby się już przydać. Ktoś chętny na zrzutkę? Zamówienie pewnie wyjdzie pod koniec przyszłego tygodnia.
Zapisane

Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maj 11, 2017, 11:48:11 am »

Ja się nie czuję na siłach. Mogę pograć, podłubać przy przepisach, poczytać i inaczej się angażować, ale w przewidywalnym czasie nie będę robił figurek do tego okresu.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 29, 2017, 10:58:02 am »

Będę na dniach składał zamówienie do Front Rank (https://www.frontrank.com/)- muszę uzupełnić artylerię Księstwa. Jakby ktoś chciał wspomóc wysiłek budowy armii austriackiej, to jest okazja Osobiście bardzo lubię ich figurki- świetnie się je maluje. Mają, co prawda, trochę dziwne proporcje (bardziej pasujące do tzw. Heroic 28mm, jak np. Warhammer) i mało zróżnicowane twarze, ale w masie wyglądają zacnie- moi ułani, 2 bataliony piechoty, większość artylerii i dowódców (w tym Poniatowski) jest właśnie od nich. Jakby co, to zamówienie chcę puścić w przyszłym tygodniu.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!