Yelonky
Marzec 28, 2024, 08:25:21 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2017  (Przeczytany 6736 razy)
maciek
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 787



Zobacz profil WWW Email
« : Styczeń 01, 2017, 06:12:53 pm »

Życzę całemu klubowi, w tym sobie, żebyśmy w nadchodzącym roku znaleźli więcej czasu na prowadzenie działalności statutowej.
Zapisane

pozdrawiam,
maciek
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 01, 2017, 07:44:19 pm »

Przyłączam się do życzeń.

Przy okazji chciałem napisać, że co prawda w skromnym gronie, ale rozwinęliśmy intensywną działalność budowlano-leśną i zapał nam nie maleje.  Chichot Trochę klocków do IIwś też powstało, i chociaż chciałoby się więcej, to już jest nieźle, a będzie lepiej. Jakby tak jeszcze kilka osób z czymś dołączyło, to ho, ho... byśmy pokazali na co nas stać.  
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Andrzej
Członkowie klubu
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 220



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 01, 2017, 09:15:29 pm »

A komu chcecie pokazać, że tak zapytam...?
Czy planujecie wziąć udział w w jakichś konwentach czy zlotach wargamingowych...?
Zapisane
twhistoria
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 02, 2017, 07:43:43 am »

A komu chcecie pokazać, że tak zapytam...?
Czy planujecie wziąć udział w w jakichś konwentach czy zlotach wargamingowych...?
+1
Zapisane
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 02, 2017, 02:15:06 pm »

Chcecie się przyłączyć?
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Andrzej
Członkowie klubu
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 220



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 02, 2017, 04:27:42 pm »

Może bym i chciał...?
Jeśli jest wola i chęć, to możemy podyskutować na temat "wyjścia na zewnątrz", jakieś plany, pomysły, cele...?
Bo skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak słabo...?
Chyba, że nie jesteście zainteresowani aby o klubie z Jelonek było wiadomo coś szerzej, wtedy owa dyskusja staje się bezprzedmiotowa.
Zapisane
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 02, 2017, 05:46:58 pm »

To trzeba by usiąść w jakimś większym gronie, bo ja mogę mówić tylko za siebie.
Ilu jest chętnych do działania, jaki jest cel "wyjścia"? Dla samej popularności, to ja niespecjalnie jestem zainteresowany. Mamy stronę (fakt, że dawno nie aktualizowaną, ale nie różnimy się zbytnio od znanych mi podobnych miejsc), forum (skromne, ale jednak żywe, są takie, które miały 10x tyle użytkowników i zamarły), coś tam na facebooku (nie wiem, co tam się dzieje, co prawda, bo nie mam konta). W dzisiejszych czasach to chyba podstawa. Od czasu do czasu ktoś nowy wpadnie i coś u nas zrobi, z reguły ludzie są pod wrażeniem. Aktualnie Bayard planuje większą rozgrywkę dla fanów 28mm. Przymierzamy się do jakiegoś ciekawego systemu w tym kontekście. Generalnie ci, którzy chcą, mają co robić. Dlatego życzenia Maćka są w pełni słuszne.
A jak ktoś chce więcej, to voila - niech zaproponuje i zaczyna.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
rrober
Codename: Wargaming
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 146



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 03, 2017, 08:40:16 am »

A komu chcecie pokazać, że tak zapytam...?
Czy planujecie wziąć udział w w jakichś konwentach czy zlotach wargamingowych...?

Grenadier i Pola Chwały czekają
Zapisane

pozdrawiam,
rrober

www.rrober.blogspot.com
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 03, 2017, 11:38:30 am »

Grenadier i Pola Chwały to niegłupi pomysł- można by się tam pokazać np. z naszą II Wojną, może by to kogoś zainteresowało i ściągnęło do nas Temat jest dosyć popularny, ale wszyscy bawią się tylko w Bolt Action, które z realiami historycznymi ma tyle wspólnego, co Warhammer 40k, na którym twórcy się wzorowali, z tą różnicą, że są historyczne figurki ;P A nasz system jest prostszy i lepszy, więc może chwycić
Zapisane

Andrzej
Członkowie klubu
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 220



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Styczeń 03, 2017, 03:43:07 pm »

Bolec stał sie naturalnym rozszerzeniem dla młotkowych turlaczy kostek. O czym świadczy fakt, że to się po prostu sprzedaje...

Cytuj
A nasz system jest prostszy i lepszy, więc może chwycić
Żeby sie o tym przekonać, trzeba go zaprezentować na szersza skalę. Może też się okazać, że pomimo tego, że system jest prostszy i lepszy, wcale nie chwyci, bo będzie zbyt niszowy...
Zapisane
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Styczeń 03, 2017, 05:08:39 pm »

Dlatego pisałem, żeby się pokazać z tym na Grenadierze i Polach Chwały. Wiadomo, że graczy turniejowych nie przekonamy, ale też chyba nie bardzo na nich nam zależy. Znam parę osób, które grają w Bolta, ale dostrzegają jego wady i im one przeszkadzają, nie widzą jednak za bardzo alternatywy, więc to może być dobra okazja, by tych ludzi do nas ściągnąć.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!