Yelonky
Marzec 29, 2024, 10:21:08 am *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Petru "fachowcem"  (Przeczytany 3614 razy)
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« : Październik 09, 2015, 08:39:31 am »

Normalnie nawet bym nie czytał, ale jak raz temat trochę znam prywatnie, więc posyłam:
http://www.medexpress.pl/start/aptekarze-oburzeni-wypowiedzia-ryszarda-petru/61721/?utm_source=INIS&utm_medium=email&utm_campaign=TK%3A+Post%C4%99powanie+zgodnie+z+sumieniem+jest+obowi%C4%85zkiem+lekarza+|+Aptekarze+oburzeni+wypowiedzi%C4%85+Ryszarda+Petru
Niejaki Ryszard Petru,  "przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich oraz partii Nowoczesna" [za wikipedią] raczył powiedzieć:
Cytuj
W programie Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę” (TVN24, 27 września 2015 r.) lider .Nowoczesna powiedział: „Marże na lekach są 200, 300, 400 procent. Spokojnie mogą z tych marż zejść…”.
Skoro mówił do widzów TVN24, to mógł chyba bez kozery powiedzieć 1000%...  
Coś czuję, że jak jeszcze nie jest "profesorem", to już niedługo zostanie.  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2015, 08:44:54 am wysłane przez Adam » Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 27, 2016, 11:03:56 am »

Nie chcę mnożyć śmieciowych tematów, więc tutaj dopiszę:
http://wpolityce.pl/polityka/290721-awantura-w-nowoczesnej-czlonek-zarzadu-odchodzi-od-petru-i-pisze-gorzki-list-o-kulisach-partii-jest-mi-zwyczajnie-wstyd
To tak jakby ktoś miał wątpliwości, że tzw.Nowoczesna jest klonem PO.

A tutaj znowu Petru-miszczu:
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/289569-petru-znowu-blysnal-nie-wiedzial-jaka-funkcje-sprawuje-w-europie-donald-tusk
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 12:08:42 pm wysłane przez Adam » Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
maciek
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 787



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 27, 2016, 01:32:55 pm »

Oj tam ojtam,
Młodzieniec (na oko student) byl w zarządzie, czyli blisko (przyszłego) koryta.
Jak przyjęli tych samorządowców platformy, to się przesunął w hierarchii i to go wkurzyło.
Zapisane

pozdrawiam,
maciek
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 27, 2016, 02:40:43 pm »

Chodzi mi bardziej o przyjmowanie członków PO w szeregi, pomimo oporu aktualnych członków. Widać jaka ta partia to ściema. Wiem, że to było widać od dawna, ale niektórzy mają różne wątpliwości, więc wrzuciłem.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 13, 2016, 11:30:28 am »

Populistyczna jazda partii p.Petru:
http://www.medexpress.pl/petru-obiecuje-zmniejszymy-kolejki-do-lekarzy-podniesiemy-wynagrodzenia-pielegniarkom-i-rezydentom/64924

A ten punkt, to już w zasadzie można zinterpretować jako przygotowanie do totalitaryzmu (i w formie i w treści):
Cytuj
16. Skończymy z tolerancją dla nieprzestrzegających zasad profilaktyki zdrowotnej na koszt innych obywateli.
Aż się boję pomyśleć, co się kryje pod tym postulatem. Pewnie jak mam nadwagę, a nie mam notarialnego poświadczenia, że korzystam z roweru przy dojeździe do pracy, to mnie nie przyjmą do lekarza? Albo przymusowo przyprowadzą mnie na reedukację o profilaktyce i ćwiczenia pod nadzorem?
Biorąc pod uwagę, że pewnie z 90% społeczeństwa nie przestrzega tego lub owego wskazania "profilaktycznego" (dieta, tryb życia, czas na sen, gimnastyka itd.), to można sporo ludzi przeczołgać. Oczywiście "dla ich dobra".

Generalnie, to patrząc jakie postulaty stawia najbardziej opozycyjna opozycja, to chyba faktycznie aktualne rządy potrwają ze 2 kadencje. Chyba, że wcześniej runą finanse.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!