Yelonky
Kwiecień 19, 2024, 03:43:38 am *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 18 luty  (Przeczytany 3896 razy)
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« : Luty 17, 2011, 11:47:55 pm »

Mam nadzieję zrobić Maidę na naszych przepisach jako pokaz dla Bayarda. Ktoś jest chętny do wzięcia udziału?
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Luty 18, 2011, 03:47:50 am »

Ja potwierdzam, oczywiście, że dzisiaj będę. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć Wasze przepisy w akcji
Zapisane

Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2011, 01:44:49 am »

Wrażenia swoje opisuję ze sporym opóźnieniem, lecz przez ten czas się nie zmieniły- wszelkie moje obawy dotyczące Waszych przepisów zostały rozwiane, grało się na prawdę przyjemnie, konieczność przewidywania rozwoju wypadków oraz wydawania rozkazów z odpowiednim wyprzedzeniem pokazała mi zupełnie nowy poziom gry. Rozwiązania techniczne ostrzału i walki też mi się podobają- są w miarę proste i logiczne, a gra toczy się płynnie. Nawet bez znajomości przepisów odczuwałem radość z gry i czułem, że mam na nią faktyczny wpływ. Bardzo podoba mi się rozwiązanie problemu strat- dzięki Waszemu systemowi możliwe staje się w miarę dokładne ich obliczenie. O ile pamiętam, w naszej bitwie padło około 1400 Brytyjczyków i jakieś 2600 Francuzów, a i tak to dowodzeni przez Adama Francuzi odnieśli zwycięstwo! Reasumując- system bardzo mi się spodobał i prezentuje takie podejście do wargamingu, jakie mi się podoba. Może, gdy go lepiej poznam i się z nim "ogram", będę miał jakieś uwagi, lecz na razie nic takiego nie przychodzi mi do głowy
Zapisane

Alecki
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 823


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2011, 11:10:38 pm »

Witam.
Cieszę się, że ci się spodobał nasz system.
Ciekaw też jestem jak wyglądał przebieg starcia.
Może zrobicie jakiś opis na forum ?
A jak wam się nie będzie chciało to sobie zadzwonię do Adama i mi opowie

Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!