Yelonky
Kwiecień 28, 2024, 08:53:12 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Państwo bezprawia  (Przeczytany 2510 razy)
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« : Czerwiec 26, 2015, 09:40:13 am »

Sprzed kilku lat:
https://www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU
Piotr Gulczyński (prezes Instytutu im. Lecha Wałęsy) uderza reportera na sali sądowej - policja nie reaguje nie widząc w całej sytuacji nic nieodpowiedniego.

Komentarz rombi0:
"WYROK niezawisłego sądu RP!!!!! Okazuje się, że to uderzony reporter zapłacić ma 2400 zł Gulczyńskiemu tytułem zwrotu kosztów sądowych. Sędzia Danuta Kowalik stwierdziła, iż cios został zadany przez Gulczyńskiego nieumyślnie. Nieumyślność sąd oparł na stwierdzeniu, iż pozwany i powód nie znali się wcześniej. W interpretacji sądu uderzenie reportera to „ruch odsunięcia kamery". W uznaniu, że Gulczyński dopuścił się pewnego rodzaju „niechlujstwa", sąd nakazał mu przeprosić Szołtysika."

Ode mnie: jak to jest możliwe, że policjant na służbie nie chce przyjąć zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa, a potem reszta bandy (trudno inaczej ich nazwać) kryje taką osobę, nawet nie wiedząc, o co chodzi? Prosty wniosek, że ta instytucja nie istnieje po to, żeby służyć bezpieczeństwu obywateli, tylko po coś innego. Niby nie nowość, ale zawsze mnie trzęsie jak widzę takie akcje.
A potem policjanci dziwią się, że młodzież ich nie szanuje...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2015, 09:50:31 am wysłane przez Adam » Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!