Yelonky
Kwiecień 20, 2024, 01:48:22 am *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Testy gimnazjalne  (Przeczytany 2634 razy)
Bayard
Członkowie klubu
Zaawansowany użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 358



Zobacz profil WWW Email
« : Kwiecień 28, 2013, 11:14:41 pm »

Przyznam, że jakiś czas temu powoli zacząłem odzyskiwać wiarę w naszą młodzież, ale te filmy ostatecznie ją zabiły... Kwestia, jak jest skala tak piorunującej niewiedzy, ale obawiam się, że może to być większość, a tych kilkoro poznanych przeze mnie młodych ludzi, którzy pobudzili moje nadzieje, stanowi tylko niewielki odsetek...

http://vod.gazetapolska.pl/4021-najbardziej-przerazajacy-film-w-necie
Zapisane

Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 29, 2013, 09:50:11 am »

Nie przesadzajmy. W tych filmikach specjalnie robili sobie zgrywy, poza tym "filmowcy" wybrali zapewne co głupsze odpowiedzi, bo co śmiesznego w tym, że ktoś zna odpowiedź? Na ile się zorientowałem, pytania zadawano wychodzącym po egzaminie/teście, co też powoduje, że ludzie mają skłonność do głupawki - słychać było w tle jak się nabijają. Także żadne sensowne wnioski z tych akurat filmów nie płyną.
Poza tym tzw. większość zawsze była, jest i będzie średnio rozgarnięta. Póki co w Polsce nadal jest program "Jeden z dziesięciu" podczas gdy w USA i innych krajach ten program to "Fifteen to one".  Chichot
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!