Yelonky
Kwiecień 16, 2024, 12:05:00 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: żarcik :)  (Przeczytany 3361 razy)
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« : Kwiecień 29, 2013, 10:10:40 am »

Nowy Jork, Central Park. Małą dziewczynkę atakuje pitbull. Podbiega młody mężczyzna i unieszkodliwia psa. Obserwujący całe zajście policjant podchodzi i mówi: - Jest pan bohaterem. W jutrzejszych gazetach napiszą: Nowojorczyk uratował życie dziecku! - Ale ja nie jestem z Nowego Jorku... - Nie szkodzi, będzie: Bohaterski Amerykanin uratował dziecko! - Ale ja nie jestem z Ameryki... - To skąd pan jest?! - Z Palestyny. Nazajutrz w gazetach napisano: Islamski terrorysta zamordował amerykańskiego psa.
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 29, 2014, 11:20:22 am »

Anegdota z dyskusji w Klubie Ronina.

Rosja zaatakowała Finlandię. Stoją Finowie w śniegu. Biegną Ruscy, biegną i biegną i biegną. [dużo ich]
Szeregowy mówi do podoficera: "Zobacz, tylu Rosjan, gdzie my ich wszystkich pochowamy?"
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
rrober
Codename: Wargaming
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 146



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 02, 2014, 07:12:19 am »

Też z Ronina:

Jak wygrać wojnę z Rosją? Wypowiedzieć wojnę Chinom, a jak przyjdą to się poddać. Samo przejście Chińczyków do Polski i z powrotem powinno skutecznie załatwić Rosję. 
Zapisane

pozdrawiam,
rrober

www.rrober.blogspot.com
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 28, 2014, 02:36:31 pm »

Z konferencji Stanisława Michalkiewicza w Poznaniu:
"Dlaczego Pan Bóg nie zsyła na ziemię drugiego potopu? Bo przekonał się o nieskuteczności pierwszego." 
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!