Yelonky
Marzec 29, 2024, 01:04:07 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kolorowe sny  (Przeczytany 3216 razy)
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« : Luty 05, 2012, 09:24:49 pm »

Opowiadam mojej lepszej połowie o dziejącej się kampanii i taki sen miała dzisiaj:
Żołnierze naturalnej wielkości, ale zasadniczo figurki na wielkich podstawkach, walczą o wieś. Śmiesznie się kołyszą jak chodzą -bo im podstawki przeszkadzają. Jedni atakują wieś, drudzy bronią. Atakujący pchają przed sobą stogi siana zrobione z wycieraczki, żeby się osłaniać od ognia. Broniący  kryją się w domkach -zdejmują dach, wskakują do środka, a koledzy zakładają dach na nowo. Wszyscy należycie w mundurach z epoki. Nad tym wszystkim pojawia się wielka ręka i wpycha do wsi czołg. Żołnierze wkurzeni wypychają czołg ze wsi krzycząc, że on im do konwencji nie pasuje...
Ja odpadłem. 
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Alecki
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 823


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2012, 01:08:58 pm »

Miewałem kiedyś podobne sny.
Przy czym w moim stałem osobiście na makiecie z figurkami wśród plastikowych drzewek i widziałem z "lotu ptaka" jak Kuba się chowa po drugiej stronie wzgórza z plastikowymi anglikami
Zapisane
Adam
Administrator
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1636



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Luty 07, 2012, 01:58:16 pm »

No to ciąg dalszy:
Czołg był nie tylko nie z tej epoki, ale do tego w za dużej skali -strasznie duży i ciężki. "Napoleończycy" nie dawali rady wypchnąć go ze wsi. Na pomoc przyszły na szczęście dwie kolumny -z jednej strony samurajowie z parasolkami, z drugiej coś jakby Rzymianie. Wszyscy wzięli do rąk małe młoteczki i porozbijali drania na kawałki. Z odłupanej blachy pancerza wyklepali sobie blaszki pod wieś, a wieś podzielili na cztery sektory i każdy przerabiali pod swoją epokę. Ponieważ na środku był domek, każda ćwiartka została przerobiona w odpowiednim stylu.
Co robili dalej, tego nie wiem...
 
Zapisane

"Wszelki krok, który by odsuwał państwo od omnipotencji, będzie zarazem krokiem postępu dla etyki, oświaty i dobrobytu." Feliks Koneczny
Piotrek
Członkowie klubu
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 07, 2012, 10:05:45 pm »

Co Wy palicie? Bo chyba nie Camele...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!