Yelonky
Kwiecień 19, 2024, 10:39:26 am *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Donald matole..."  (Przeczytany 4713 razy)
rafi
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 569



Zobacz profil
« : Maj 10, 2011, 11:10:37 pm »

He he - ale się porobiło...    Chichot 

http://prawica.net/video/25735
Zapisane

"Nie chodzi o to, żeby zmieniać świnie przy korycie, tylko żeby im zabrać koryto."    JKM
maciek
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 787



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Maj 11, 2011, 10:16:20 am »

Ta, żeby zdobyć wyborców, popiera się przestępców.
Nihil novi sub sole.
Zapisane

pozdrawiam,
maciek
rafi
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 569



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 12, 2011, 12:59:28 am »

Ja tam zwolennikiem kiboli ani zadym pomeczowych nie jestem. Mało tego - uważam, że każdego złapanego na zadymianiu kibola powinno się odsyłać na pół roku więzienia do Konga, Nigerii lub Salwadoru (Polska powinna mieć podpisane takie umowy).

Ale w tym przypadku trudno odmówić racji kibicom.

Niejaki Donald vel "Oszust wyborczy" vel "Kłamczuszek" zastosował tu odpowiedzialność zbiorową, przy czym najbardziej poszkodowani zostali najmniej winni.

Pomijam już fakt, że była to chamska przedwyborcza zagrywka pod publikę.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby przed decyzją zrobiono szybki sondaż i wyszło, że 52 % ankietowanych jest za zamknięciem stadionu. A kto by się przejmował tym, czy to ma jakiś sens, czy nie ma...

Podobała mi się czyjaś wypowiedź (już nie pamiętam, kto to powiedział):

"Zamykać trzeba kiboli, a nie stadiony"

No ale to wymaga wysiłku ze strony państwa. A jak wiemy PO nie lubi się wysilać - więc lepiej zamykać stadiony.
Zapisane

"Nie chodzi o to, żeby zmieniać świnie przy korycie, tylko żeby im zabrać koryto."    JKM
maciek
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 787



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Maj 12, 2011, 09:42:25 am »

Cytuj
Reasumując stawiam tezę, że to właśnie "pseudodziennikarze" (oględnie mówiąc "pracownicy mediów") są w dużej mierze odpowiedzialni za powstanie tego zjawiska.
Taaa, za Heysel też dziennikarze są odpowiedzialni ...
Właśnie dlatego użyto nazwy "kibole" żeby odróżnić ich od kibiców.
Przeanalizuj sobie to "odizolowane wydarzenie"
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zlapano-kibica-ktory-kopnal-operatora-telewizji,1,4267513,wiadomosc.html
i zastanów się co mówisz ...
Zapisane

pozdrawiam,
maciek
maciek
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 787



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Maj 12, 2011, 12:29:48 pm »

Nie o tym mówiłem. Jestem przeciwko odpowiedzialności zbiorowej, tak samo jak przeciwko sądom doraźnym, zwiększonym uprawnieniom policji, kamerom na każdym rogu i dowodom osobistym z czipem.
Ale od kilku lat już obserwuję próby wybielania przestępców związanych z subkulturą stadionową. Szefowie niektórych "stowarzyszeń kibicowskich" są fetowani i przyjmowani na salonach przez polityków, pomimo ciążących na nich zarzutów. Kiedyś najjaskrawszym przykładem był niejaki A. Gołota, teraz jest to Sitar (z Lecha) czy inny "Staruch". Jest to zawłaszczanie państwa przez mafię.
Zapisane

pozdrawiam,
maciek
maciek
Członkowie klubu
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 787



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Maj 12, 2011, 02:44:11 pm »

Nie interesuje mnie, czy koleś, który kopie od tyłu w krzyż kamerzystkę jest patriotą. Ani jak dzielnie broniłby ojczyzny gościu, który pluje w twarz kibicowi, który zamiast koszulki klubowej ma na sobie koszulkę reprezentacji Polski (na meczu reprezentacji Polski zresztą). Ani jak silny kręgosłup moralny mają osobnicy, którzy podczas świętowania jakiegoś zwycięstwa Legii, zdemolowali znajdujący się na Krakowskim Przedmieściu budynek z napisem "Dom Polonii" (zagranicznej).
Jak powiedział kiedyś Clint Eastwood: "Zasługi się tutaj nie liczą".
http://www.youtube.com/watch?v=dpDkYZWeeVg
Zapisane

pozdrawiam,
maciek
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!