Yelonky

Tawerna => Off-topic => Wątek zaczęty przez: Adam on Marzec 04, 2015, 02:43:21 pmTytuł: Co tam, panie, prezydent powiedział?
Wiadomość wysłana przez: Adam on Marzec 04, 2015, 02:43:21 pm
http://www.bibula.com/?p=79611
Cytaty:
Cytuj
obserwowaliśmy terror, przemoc ze strony tych, którzy twierdzą, że bronią wiary; że stają w obronie islamu – w rzeczywistości islam zdradzając.
Cytuj
pamiętajmy o tym, że w czasach wypraw krzyżowych i inkwizycji ludzie popełniali w imię Chrystusa straszliwe czyny – podkreślił Barack Obama. – W naszej ojczyźnie niewolnictwo i prawa Jima Crowa (ograniczające prawa dawnych niewolników – przyp. red.) zbyt często uzasadniane były imieniem Chrystusa – podkreślił.
Cytuj
Barack Obama do tej pory nigdy nie stwierdził, że zbrodnie Islamskiego Państwa bądź Al-Kaidy były „straszliwymi zbrodniami popełnianymi w imię Mahometa”. Według amerykańskiego prezydenta, stanowiły jedynie przykład zafałszowywania wiary mahometan.
Cytuj
Panie prezydencie, zagrożenie ze strony średniowiecznych chrześcijan jest już pod kontrolą – ironizował Bobby Jindal  -Proszę wziąć się za współczesne zagrożenie ze strony radykalnego islamu